ردیابی خودرو

 

ضرورت رديابي به کمک GPS

ردياب GPS چيست و چگونه کار مي‌کند؟

GPS سيستم موقعيت ياب جهاني است که به کمک ماهواره‌هاي متعددي که در مدارهاي معين به دور زمين مي‌گردند، توانايي مکان يابي را براي کاربران فراهم مي‌کند. ردياب GPS به کمک رديابي مکان و زمان شما قادر است اطلاعات زيادي در مورد مسير و سرعت شما در هر نقطه‌اي از دنيا فراهم کند. ردياب‌هاي GPS توانايي  ردیابی ماشین ها ، تجهيزات، تلفن‌هاي همراه، مردم، حيوانات و ... را دارند.

 

دستگاه رديابِ همراه پس از يافتن مکان خودرو، اطلاعات محاسبه شده شامل موقعيت، سرعت، جهت حرکت و اطلاعات تکميلي ديگر را توسط سيم‌کارت داخلي به سيستم مرکزي فرستاده و مالک خودرو يا مدير شرکت مي‌تواند با استفاده از کامپيوتر يا تلفن همراه هوشمند، موقعيت خودرو را به طور دقيق روي نقشه مشاهده کند.

 

ضرورت رديابي

رديابي خودرو به کمک GPS مي‌تواند ابزاري مهم براي زندگي روزمره و يا حتي کسب و کار شما باشد و باعث صرفه‌جويي زيادي در پول و زمان شما شود. به کمک ردياب خودروي افرا شما مي‌توانيد در هر زمان از موقعيت ماشين خود مطلع شويد و در صورت به سرقت رفتن آن، آخرين موقعيت ماشين را به صورت آنلاين روي نقشه مشاهده کنيد. يکي ديگر از ويژگي‌هاي اين ردياب امکان نمايش سرعت خودروي شماست و در صورتي که از سرعت مجاز بالاتر رويد به شما هشدار مي‌دهد. هم‌چنين به کمک اين ردياب مي‌توانيد مصرف سوخت خود را به طور تقريبي مشاهده کنيد که همين امر به صرفه‌جويي در مصرف سوخت کمک خواهد کرد.

 

در صورتي که شما در کسب و کارتان از وسايل نقليه استفاده مي‌کنيد، استفاده از ردياب افرا مي‌تواند به شما در کاهش زمان‌هاي اتلافي، بهبود عمليات مسيريابي و بهبود خدمات به مشتريان کمک کند. در نتيجه شما قادر خواهيد بود که هزينه‌هاي خود را کاهش داده و در عين حال سطح کيفيت خدمات خود را بالا ببريد. به طور کلي استفاده از ردياب GPS به شما در داشتن يک تجارت هوشمندانه‌تر  کمک خواهد کرد.

 

دستگاه‌هاي رديابي گروه فناوري افرا  چگونه به شما کمک خواهند کرد؟

دستگاه‌هاي رديابي افرا  براي آسان‌تر کردن زندگي شما طراحي شده‌اند. اين ردياب‌ها قابليت کار با سيم‌کارت‌هاي ايرانسل و همراه اول را دارند و در محدوده‌هاي خارج از پوشش شبکه‌ي موبايل نيز کار مي‌کنند. با نصب اين ردياب بر روي خودروي خود مي‌توانيد با خيال آسوده به امور ديگر بپردازيد. در صورتي که ماشين شما به سرقت رود اين ردياب از طريق ارسال پيام موضوع را به شما گزارش داده و شما مي‌توانيد از راه دور خودروي خود را خاموش کنيد. به کمک دستگاه‌هاي ردياب افرا شما مي‌توانيد در هر زمان و مکان به کمک يک دستگاه کامپيوتر، لپ‌تاپ، تبلت يا تلفن همراه هوشمند از طريق اتصال به اينترنت از وضعيت خودروي خود مطلع شويد.

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام