ردیابی خودرو

 

چرا داشتن دستگاه ردیاب خودرو ضروریست؟

ایمنی و حفاظت از جان و مال همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی انسان‌ها بوده است. در چند سال گذشته، پیشرفت فناوری در این زمینه کمک زیادی به مردم کرده و موجبات آسایش و راحتی بیش‌تر را فراهم کرده است. اما از طرف دیگر فناوری‌های جدید باعث بروز تهدیدهای تازه‌ای در زندگی مردم شده. خودروهای جدید به تازه‌ترین سیستم‌های امنیتی مجهز هستند اما از سوی دیگر آمار سرقت و روش‌های جدید سرقت خودرو نیز روز به روز بیش‌تر می‌شوند. بنابراین در این شرایط باید بیش از پیش به فکر حفاظت از جان و اموال خود باشیم و به کمک تجهیزات حفاظتی و امنیتی خود را در برابر تهدیدات سارقان مصون کنیم.

یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های امنیتی دستگاه‌های ردیاب GPS  هستند که در چند سال اخیر با پیشرفت فناوری روز به روز کارامدی آن‌ها افزایش یافته است. سیستم‌های ردیابی انواع گوناگی دارند که رایج‌ترین آن‌ها دستگاه‌های ردیاب خودرو می‌باشند. ردیاب‌های جدید قادر هستند موقعیت خودرو را به صورت لحظه‌ای نمایش دهند و علاوه بر آن جزییات دیگری مثل سرعت، مسافت طی شده و ... را نیز برای کاربر فراهم می‌کنند. در گذشته ردیاب‌ها بیش‌تر توسط شرکت‌های تجاری برای ردیابی وسایل نقلیه‌ استفاده می‌شدند، اما امروزه با بالاتر رفتن آمار سرقت، مردم عادی نیز برای حفظ امنیت روی خودروهای خود دستگاه‌های ردیاب نصب می‌کنند.

 

سارقان خودرو روز به روز روش‌های جدیدی برای سرقت ماشین‌ها ابداع می‌کنند به طوری که سرقت ماشین به یکی از رایج‌ترین خلاف‌ها تبدیل شده است. نه تنها سیستم‌های دزدگیر ماشین مانع از به سرقت رفتن ماشین‌ها نشده، بلکه شنیدن صدای دزدگیر خودرو در طول شبانه‌روز به امری عادی تبدیل شده است. بنابراین در این وضعیت، بهترین راه برای حفاظت از ماشین و جلوگیری از سرقت  آن چیست؟

 

دستگاه‌های ردیاب گروه فناوری افرا امکانات زیادی در اختیار کاربر قرار می‌دهند. برای نمونه شما می‌توانید مسیرهای پیموده شده‌ی گذشته‌ی خودرو را بر روی کامپیوتر، تبلت یا تلفن همراه هوشمندتان مشاهده کنید. در نتیجه در صورت به سرقت رفتن ماشین، شما می‌توانید به کمک پلیس به سادگی مسیر خودروی خود را ردیابی کنید و ماشین دزدیده شده را پس بگیرید. ردیاب‌های افرا هم‌چنین در صورت باز شدن در ماشین یا روشن شدن موتور، شما را از طریق ارسال پیام از موضوع آگاه می‌کند. اگر این امکانات برایتان کافی نیست، شما حتی می‌توانید ماشین خود را در صورت به سرقت رفتن از راه دور خاموش کنید.

 

پیشرفت‌های اخیر فناوری این امکان را به وجود آورده‌اند که سیستم‌های ردیاب جدید  در اندازه‌های کوچک ساخته شوند که همین امر موجب آسان بودن مراحل نصب این دستگاه می‌شود. در صورتی که به دنبال راه حلی ساده برای حفاظت از وسیله‌ی نقلیه‌ی خود هستید، ردیاب افرا بهترین امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام