ردیابی خودرو

 

چرا سازمان ها و شرکت ها باید از دستگاه ردیاب خودرو استفاده کنند؟

امروزه با افزایش روزافزون تعداد خودروها، ردیابی خودروها  به خصوص برای صاحبان کسب و کار و کارفرمایانی که به دنبال افزایش کارامدی کارکنان خود هستند و هم‌چنین افراد عادی که از ترافیک فراری هستند به امری بسیار مهم تبدیل شده است. اما به غیر از اجنتاب از ترافیک، ردیابی خودرو مزایای دیگری نیز برای شما و کسب و کارتان به همراه خواهد داشت:

 

  1. صرفه‌جویی در مصرف سوخت

سیستم ردیابی GPS شرکت افرا قادر است میزان سرعت و مسافت پیموده شده در تمام نقاط مسیر را محاسبه کرده و به کاربر نمایش دهد. این سیستم هم‌چنین میزان تقریبی مصرف سوخت را محاسبه کرده و به شما این امکان را می‌دهد که برای صرفه‌جویی در مصرف سوخت ، بهترین مسیر ممکن را انتخاب کنید.

 

  1. کاهش احتمال تصادفات

تحقیقات نشان می‌دهد که وقتی افراد مطلع باشند که اعمال آن‌ها تحت نظارت است، رفتار آن‌ها محتاطانه‌تر می‌شود. بنابراین در صورتی که وسایل نقلیه مجهز به سیستم ردیاب باشند، راننده به طور ناخودآگاه رفتاری کم خطرتر از خود نشان داده و باعث کاهش احتمال تصادف می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های دستگاه ردیاب شرکت افرا امکان هشدار هنگام بالاتر رفتن سرعت از حد مجاز است که باعث جلوگیری از وقوع حادثه و تحمیل ضررهای مالی و جانی به کسب و کار شما می‌شود.

 

  1. امکان نظارت مستقیم بر کارکنان

کارفرمایان به کمک سیستم ردیابی می‌توانند به صورت مستقیم بر روی کارکنان خود نظارت داشته باشند و با کسب اطلاعات گوناگون از وسایل نقلیه‌ی شرکت، کنترل بیش‌تری بر روی کسب و کار داشته باشند. دستگاه ردیاب افرا  این امکان را به شما می‌دهد که جزییات هر خودرو را به صورت بهنگام مشاهده کنید، از سرعت خودرو و زمان ورود به یک محدوده و خروج از آن را گزارش بگیرید. تمامی این ویژگی‌ها نظارت بر روی کارکنان را بیش از پیش ساده می‌کند و به بالا بردن راندمان تجارت شما کمک خواهد کرد.

 

  1. امکان آینده نگری

به کمک دستگاه ردیابی، رانندگان، کارکنان و کارفرمایان هر یک می‌توانند پیشاپیش از مشکلات ترافیک و جاده آگاه شوند که همین امر به آنان اجازه می‌دهد که سریعاً واکنش نشان داده و از اتلاف وقت خود در مسیرهای پُر ترافیک جلوگیری کنند و مانع از هدر رفتن سرمایه و زمان شرکت شوند.

 

  1. بهبود عادات رانندگی کارمندان

 

به منظور جلوگیری از ایجاد صدمات طولانی مدت به خودروها، میتوان با استفاده از یک دستگاه ردیاب حرفه ای و دقیق، اعمال و عادات مختلف راننده را زیر نظر گرفت و از احتمالات آینده پیشگیری کرد. سازمان ها با استفاده از دستگاه های ردیاب از زیان های بلندی مدتی که به دلیل استفاده نادرست از خودروها می شود جلوگیری می کنند.

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام