پیشرفت سریع فناوری روز به روز به حل مشکلات بیش‌تری کمک می‌کند. یکی از فناوری‌هایی که در چند سال اخیر رشد چشم‌گیری داشته، سیستم موقعیت‌یاب جهانی یا همان GPS است. سیستم موقعیت‌یاب جهانی به پیدایش سیستم‌های ردیابی پیشرفته که دقت و کارایی بالایی دارند منجر شده است. پیش از این در مورد ضرورت استفاده از دستگاه ردیاب بحث کرده‌ایم. دستگاه ردیاب هنگامی که بر روی خودرو نصب شود مزایای گوناگونی در موقعیت‌های مختلف به همراه خواهد داشت. با این که دستگاه‌های ردیاب امکانات شگفت‌انگیزی به ما ارائه می‌کنند، به علت نوپا بودن این‌ فناوری در جهان و به خصوص در کشور ایران، افراد زیادی با این فناوری آشنا نیستند. بنابراین در این جا سعی شده که مزایای دستگاه ردیاب به طور کلی بیان گردد.

 

اطمینان خاطر

شاید مهم‌ترین دلیل استفاده از ردیاب در خودروهای شخصی، احساس اطمینان خاطری است که این دستگاه برای صاحب خودور به وجود می‌آورد. اگر خودروی شما به دستگاه ردیاب مجهز باشد، در صورت بروز حادثه شما به سرعت از وضعیت خودروی خود مطلع خواهید شد. برای نمونه، دستگاه ردیاب افرا هنگامی که درب خودرویتان باز شود و یا موتور ماشین روشن شود، شما را از طریق ارسال پیام از موضوع آگاه می‌کند. بنابراین دیگر نیاز نیست که دائماً نگران محل پارک خودروی خود باشید و یا هر ساعت از پشت پنجره ماشین خود را بررسی کنید. به کمک این ویژگی می‌توانید در صورت بروز حادثه، از راه دور از موضوع مطلع شوید و با آگاه کردن پلیس برای بررسی وضعیت خودروی خود اقدام کنید.

 

امنیت

کاربرد اصلی دستگاه‌های ردیاب در خودروهای شخصی، ایمن کردن ماشین در برابر سارقان است. اگر به هر دلیل خودروی شما به سرقت رود، به کمک دستگاه ردیاب می‌توانید به سادگی موقعیت خودروی خود را ردیابی کنید و به کمک پلیس ماشینتان را در کم‌تر از 24 ساعت بازیابی کنید. همان‌طور که پیش از این بیان شد، با توجه به آمار، 95% از خودروهای سرقتی در کشور آمریکا که به دستگاه ردیاب مجهز بوده‌اند به صاحبان خود بازگردانده شده‌اند. در کشور ایران به دلیل پایین بودن ضریب امنیتی خودروهای ساخت داخل کشور، استفاده از دستگاه ردیاب برای جلوگیری از سرقت، بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. دستگاه ردیاب افرا قادر است تمام مسیرهای پیموده شده‌ی خودروی شما را به همراه موقعیت آن بر روی نقشه ذخیره کند و در صورت لزوم از طریق تلفن هوشمند، تبلت و یا رایانه‌تان این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. حتی اگر خودروی شما به سرقت رود، می‌توانید از طریق ارسال پیامک خاموشی، موتور ماشین خود را خاموش کنید و از به سرقت رفتن خودروی خود جلوگیری کنید.

 

کاهش مصرف سوخت

امروزه بحث‌های زیادی پیرامون بالارفتن دمای کره‌ی زمین و تاثیرات نامطلوب خودروها بر روی محیط زیست مطرح است. کاهش مصرف سوخت نه‌تنها به حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی هوا کمک می‌کند، بلکه باعث صرفه‌جویی پول شما و کاهش هزینه‌های ماهیانه‌ی شما می‌شود. دستگاه ردیاب افرا می‌تواند میزان تقریبی مصرف سوخت شما را محاسبه کند. به کمک این اطلاعات می‌توانید ماهانه بیش از 100 هزار تومان در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر، روش‌های کاهش مصرف سوخت به کمک ردیاب را در اینجا بخوانید.

 

استفاده از دستگاه ردیاب در خودروهای شخصی مزایای زیادی برای صاحبان خودرو به همراه دارد. برخی افراد خرید دستگاه ردیاب را نوعی هزینه‌ی اضافی برای خودروی خود می‌دانند، در حالی که در عمل باید به آن به چشم یک سرمایه‌گذاری برای حفظ جان و مال خود نگاه کرد. دستگاه ردیاب افرا ویژگی‌های زیادی دارد که برای بررسی آن‌ها می‌توانید به بخش محصولات مراجعه کنید.

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام