در چند دهه‌ی گذشته رشد جمعیت کشور افزایش چشم‌گیری داشته است که به تبع آن تعداد راننده‌های تاکسی و آژانس نیز روز به روز بیش‌تر می‌شود. طبق آمارهای موجود جمعیت کشور در سال 94 حدود 78 میلیون نفر بوده و تعداد خودروهای موجود در ایران نیز به 17 میلیون عدد رسیده است. با زیاد شدن تعداد خودروها در کشور و افزایش تعداد رانندگان، خطرات ناشی از حوادث رانندگی نیز افزایش می‌یابد که این مسئله می‌تواند مستقیماً روی کار رانندگان تاکسی و آژانس اثر بگذارد. در مطالب گذشته درباره‌ی ضرورت استفاده از ردیاب و چگونگی کمک آن به رانندگان صحبت کرده‌ایم. بنابراین هم به لحاظ مسائل ایمنی و هم مسائل دیگر که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت، استفاده از دستگاه ردیاب خودرو برای رانندگان تاکسی و آژانس فواید زیادی خواهد داشت.

 

هشدارها:

دستگاه ردیاب شرکت افرا قادر است در وضعیت‌های مختلفی امکان هشدار را هم برای راننده و هم شرکت آژانس فراهم کند. برای مثال در صورت بالاتر رفتن سرعت از حد مجاز و یا خروج از یک محدوده‌ی خاص، دستگاه ردیاب از طریق ارسال پیام به مسول نظارت بر فعالیت راننده و یا مستقیماً به راننده اخطار می‌دهد که بدون داشتن ردیاب دریافت چنین هشدارهایی آسان نخواهد بود. به کمک هشدار سرعت دیگر لازم نیست که رانندگان دائماً نگران سرعت خودروی خود و جریمه شدن باشند. شرکت‌های کرایه‌ی خودرو و آژانس نیز می‌توانند به آسانی رفتار رانندگان خود را تحت نظر داشته باشند و در صورت رعایت نکردن قوانین به آنان تذکر دهند.

 

دستگاه ردیاب خودرو در حوزه‌ی مسائل امنیتی نیز مزایای زیادی برای رانندگان تاکسی و آژانس خواهد داشت. با توجه به مطالب پیشین درباره‌ی ضعف خودروهای ایرانی از نظر امنیتی، در کشور ایران هر ساعت 6 دستگاه خودرو به سرقت می‌روند. ردیاب افرا در صورت باز شدن درب خودرو و روشن شدن موتور ماشین امکان ارسال پیام و هشدار به راننده و شرکت را فراهم می‌کند. بنابراین رانندگان تاکسی می‌توانند با خیال راحت خودروی خود را هر جایی پارک کنند و از دزدیده شدن آن نگران نباشند. شرکت‌های آژانس نیز به سادگی می‌توانند چندین خودرو را تحت نظر داشته باشند و از به سرقت رفتن ماشین‌های تحت نظارت خود مطلع شوند. در صورت دزدیده شدن ماشین نیز امکان خاموش کردن موتور ماشین از هر کجای ایران به کمک ارسال پیام وجود دارد. هم‌چنین بازیابی خودروی سرقتی در صورت دزدیده شدن آن نیز بسیار ساده خواهد بود.

 

گزارش‌ها:

گزارش‌هایی که دستگاه ردیاب خودرو برای رانندگان و شرکت‌های آژانس فراهم می‌کند به بهینه‌سازی کار آنان و افزایش سودآوری کمک بسیار زیادی خواهد کرد. برای نمونه دستگاه ردیاب افرا میزان مصرف سوخت هر خودرو را به صورت حدودی محاسبه می‌کند که همین ویژگی باعث کاهش میزان مصرف سوخت خودرو و در نتیجه کاهش هزینه‌های ناشی از سوخت و افزایش سود خواهد شد. علاوه بر آن ردیاب افرا گزارش‌های مختلفی درباره‌ی مسیرهای پیموده شده‌ی خودرو، سرعت خودرو، میزان توقف و ... می‌دهد که این اطلاعات برای رانندگان تاکسی و آژانس در کاهش هزینه‌های اضافی و بالا بردن بهره‌وری بسیار مفید خواهد بود و رضایت مشتریان را نیز تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

 

اطلاعات تصویری:

به کمک اطلاعات تصویری، رانندگان تاکسی و آژانس، شرکت‌های اتومبیل کرایه و افراد مسول اعزام واحدهای تاکسی تلفنی می‌توانند درک بهتری از مسیرهای موجود و واحدهای در حال فعالیت داشته باشند. دستگاه ردیاب افرا به صورت مستقیم مسیر و سرعت و اطلاعات دیگر مربوط به هر خودرو را بر روی نقشه نشان می‌دهد که این اطلاعات به سادگی با یک کامپیوتر، تبلت و یا تلفن همراه هوشمند قابل دسترسی خواهند بود. زمانی که یک مسافر درخواست تاکسی می‌کند، مسولان اعزام می‌توانند نزدیک‌ترین تاکسی را به مقصد پیدا کنند و با انتخاب بهترین مسیر بر روی نقشه در کم‌ترین زمان تاکسی را به مسافر هدایت کنند. اطلاعات تصویری می‌توانند برای افزایش رضایت مشتری و اطمینان خاطر او از سرعت راننده و مسیر تاکسی نیز استفاده شوند. به طور کلی اطلاعات تصویری می‌توانند به کاهش تصادفات رانندگی و افزایش امنیت رانندگان نیز کمک زیادی بکند.

 

بنابراین نصب دستگاه ردیاب خودرو مزایای زیادی برای رانندگان تاکسی و آژانس به همراه خواهد داشت و سرمایه‌گذاری در خرید آن می‌تواند در آینده منافع زیادی برای شما و کسب و کارتان داشته باشد.

 

برای اطلاعات بیش‌تر در مورد ویژگی‌های دستگاه ردیاب افرا به بخش محصولات مراجعه کنید.

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام