استفاده از دستگاه ردیاب می‌تواند در کسب و کار شما تحول بزرگی ایجاد کند. البته ممکن است برخی از کارمندان به خصوص گروهی که تمایل زیادی به کار کردن ندارند از این تصمیم شما ذوق زده نشوند ولی اساساً به کمک دستگاه ردیاب می‌توانید به کارکنان خود برای تلاش بیش‌تر انگیزه دهید.

 

اگر کارمندان شما برای رفت و آمد یا انجام مأموریت از وسایل نقلیه‌ی شرکت استفاده می‌کنند، با نصب دستگاه ردیاب می‌توانید از تمام مسیرهای آن‌ها مطلع شوید، بنابراین اگر یکی از کارمندان شما هر روز مسیر اضافه‌ای را در هنگام انجام مأموریت یا رفت و آمدهای روزانه بپیماید، به کمک اطلاعاتی که ردیاب برای شما فراهم می‌کند می‌توانید او را مورد سرزنش قرار دهید و یا علت این کار را از او جویا شوید.

 

به طور کلی استفاده از دستگاه ردیاب در کسب و کارهای مختلف می‌تواند مفید باشد و به افزایش کارایی و سود تجارت شما کمک کند. برای نمونه به کمک دستگاه ردیاب می‌توانید از زمان‌های توقف هر خودرو مطلع شوید، بنابراین اگر یکی از کارمندان شما دلایل دیگری برای تأخیر یک ساعته‌ی خود بیاورد، می‌توانید به کمک اطلاعات دستگاه ردیاب سریعاً از صحت گفته‌های او مطمئن شوید. اگر در کسب و کار خود از تعداد زیادی وسایل نقلیه استفاده می‌کنید، با نصب دستگاه ردیاب می‌توانید سرعت همه‌ی خودروها را به سادگی بررسی کنید. بنابراین کارمندان شما هنگامی که از این موضوع مطلع باشند، انگیزه‌ی بیش‌تری برای رعایت قوانین و رانندگی با سرعت مجاز خواهند داشت. در برخی شرکت‌هایی که هزینه‌ی رفت و آمد کارمندان بر عهده‌ی شرکت است و کارمندان به ازای ساعت بیش‌تر در مأموریت خود حقوق بیش‌تری می‌گیرند، برخی افراد با انتخاب مسیرهای طولانی‌تر و اتلاف وقت در ترافیک، برای خود ساعات بیش‌تری ثبت می‌کنند. با استفاده از دستگاه ردیاب می‌توان به سادگی از هر گونه سواستفاده جلوگیری کرد و شخص خاطی را سرزنش نمود.

 

استفاده از دستگاه ردیاب در کسب و کار شما، میزان مسولیت پذیری کارمندانتان را تا حد زیادی افزایش خواهد داد. هنگامی که کارمندان شما از نظارت مستقیم شما بر روی کار خود آگاه باشند، توجه بیش‌تری به وظایف خود کرده و کم‌تر به اتلاف وقت و پیمودن مسیرهای اضافی برای پُر کردن ساعات فکر می‌کنند. در نتیجه وقتی  کارمندان شما به جای فرار از کار بر روی تکمیل وظایف خود تمرکز کنند، بهره‌وری آنان بیش‌تر شده که این مسئله مستقیماً روی افزایش سود شرکت اثر خواهد گذاشت. البته تنها مزیت استفاده از ردیاب، بازخواست کارمندان کم‌کار نیست، بلکه می‌توانید برای کارمندان خوب نیز طرح‌های تشویقی در نظر بگیرید تا انگیزه‌ی دیگر کارمندان را افزایش دهید. در ادامه به دو نمونه از این طرح‌های تشویقی اشاره می‌کنیم:

 

کارمندان برتر:

برای آن دسته از کارمندانی که به دنبال جلب نظر شما هستند، بهترین راه برای ایجاد انگیزه معرفی کارمندان برتر در انتهای هر ماه است. برای مثال افرادی را که کم‌ترین میزان مصرف سوخت و سریع‌ترین زمان رفت و آمد با رعایت سرعت مجاز را دارند در پایان هر ماه به صورت عمومی معرفی کنید. به کمک دستگاه ردیاب افرا به آسانی می‌توانید میزان مصرف سوخت و تمامی مسیرهای طی شده به همراه زمان آن‌ها و اطلاعات دیگر را برای هر خودرو مشاهده کنید. بنابراین در پایان هر ماه با معرفی بهترین کارمند انگیزه‌ی دیگر کارکنان خود را برای کار بیش‌تر و بهینه‌تر افزایش دهید.

 

طرح پاداش:

بعضی از کارمندان، تنها به شناخته شدن بین دیگران راضی نخواهند شد. می‌توانید برای ایجاد انگیزه در بین این افراد پاداش اضافی برای انجام برخی کارها و رعایت برخی شرایط در نظر بگیرید. برای نمونه به افرادی که در طول سه ماه هیچ گاه بیش از سرعت مجاز رانندگی نکرده‌اند مقداری اضافه‌حقوق درنظر بگیرید. دستگاه ردیاب افرا اطلاعات متنوعی را برای شما فراهم می‌کند، در نتیجه برای تعیین شرایط این طرح گزینه‌های زیادی در اختیار خواهید داشت.

 

سرمایه‌گذاری در یک دستگاه ردیاب مطمئن، نه تنها باعث افزایش انگیزه و بهره‌وری کارمندان شما خواهد شد، بلکه به افزایش سود شرکت و کاهش هزینه‌های آن نیز کمک خواهد کرد. علاوه بر آن، دستگاه ردیاب خودروی افرا در حوزه‌ی امنیت وسایل نقلیه‌ی شرکت و کاهش مصرف سوخت و هزینه‌های ناشی از آن نیز شما را یاری خواهد داد.

 

برای مشاهده‌ی ویژگی‌های دیگر ردیاب افرا به بخش محصولات مراجعه کنید.

 

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام