دستگاه‌های ردیاب خودرو می‌توانند به روش‌های گوناگون به شرکت‌های تحویل کالا در کاهش هزینه‌ها کمک کنند. به طور کلی کسب و کارها و تجارت‌های مختلفی برای ارائه‌ی خدمات به مشتریان و انجام کارهای روزانه‌ی خود از خدمات حمل و نقل و تحویل کالا استفاده می‌کنند. حتی مردم عادی نیز گاهی برای استفاده‌های شخصی به شرکت‌های تحویل کالا نیاز پیدا می‌کنند. همین مسئله نشان دهنده‌ی اهمیت شرکت‌های تحویل کالا در ارائه‌ی خدمات سریع و قابل اطمینان است. بنابراین فشار زیادی بر روی مدیران این شرکت‌ها برای جلوگیری از ضرر مالی و ادامه‌ی فعالیت شرکت وجود دارد.

 

یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های شرکت‌های حمل و تحویل کالا، حفظ و نگهداری از وسایل نقلیه‌ی شرکت و جلوگیری از سرقت آنان است. علاوه بر امنیت خودروها، کنترل هزینه‌های سوخت، ارائه‌ی خدمات مناسب به مشتریان و جلب رضایت آنان در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی نیز مسائل مهمی هستند. در ادامه به نقش دستگاه ردیاب در کمک به رفع هر یک از این مشکلات اشاره خواهیم کرد:

 

حفظ امنیت وسایل نقلیه‌ی شرکت

همان‌گونه که در مطالب قبلی بحث کرده‌ایم، خودروهای دزدیده شده که به دستگاه ردیاب مجهز هستند به سادگی بازیابی می‌شوند و به صاحبان خود بازگردانده می‌شوند. بنابراین با نصب دستگاه ردیاب بر روی وسایل نقلیه‌ی شرکت می‌توان امنیت این خودروها را تضمین کرد و از تحمیل هر نوع ضرر مالی به شرکت جلوگیری نمود. دستگاه ردیاب افرا قادر است در صورت باز شدن درب خودرو یا روشن شدن موتور ماشین، صاحب خودرو یا مسول نظارت بر خودروها را از طریق ارسال پیام مطلع کند. حتی اگر خودروی متعلق به شرکت دزدیده شود، ردیابی موقعیت آن و مسیرهای پیموده شده بر روی نقشه به سادگی امکان پذیر خواهد بود، در نتیجه در صورت به سرقت رفتن هر یک خودروهای شرکت می‌توان آن را به کمک پلیس در کم‌تر از 24 ساعت بازیابی نمود.

 

کاهش هزینه‌های مصرف سوخت وسایل نقلیه

دستگاه‌های ردیاب خودرو یکی از جدیدترین راه حل‌های کاهش هزینه‌های مصرف سوخت هستند. دستگاه ردیاب افرا به طور تقریبی میزان مصرف سوخت هر خودرو را محاسبه کرده و این اطلاعات را در اختیار مسول نظارت بر وسایل نقلیه‌ی شرکت قرار می‌دهد. علاوه بر آن امکان بررسی سرعت و مسیر هر یک از خودروها با جزییات کامل وجود دارد که نه تنها این اطلاعات به کاهش هزینه‌های سوخت شرکت کمک می‌کنند، بلکه می‌توان از آن‌ها برای نظارت بر کار رانندگان و جلوگیری از رخداد حوادث رانندگی استفاده نمود. برای کسب اطلاعات بیش‌تر، چهار روش برای کاهش هزینه‌های سوخت به کمک ردیاب خودرو را در اینجا بخوانید.

 

ارائه‌ی بهترین خدمات به مشتریان

ویژگی‌های متعدد دستگاه‌های ردیاب به ارائه‌ی خدمات سریع و بدون نقص به مشتریان کمک زیادی خواهد کرد. برای نمونه به کمک ردیاب افرا می‌توان بهترین مسیر را برای رسیدن به مقصد بر روی نقشه پیدا کرد که همین مسئله برای رانندگان بسیار مفید خواهد بود. هم‌چنین امکان مشاهده‌ی جزییات دقیق هر خودرو مانند زمان و مکان توقف آن‌ها، مسیرهای پیموده شده و ... برای مدیر شرکت یا مسول نظارت بر وسایل نقلیه فراهم است. بنابراین در صورت نارضایتی یک مشتری، می‌توان با بررسی اطلاعات موجود سریعاً درخواست او را پیگیری کرد و از صحت کالا و تحویل به موقع آن اطمینان حاصل نمود. بنابراین با نصب دستگاه ردیاب افرا بر روی وسایل نقلیه‌ی شرکت می‌توانید کیفیت خدمات خود را افزایش داده و با جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود سود شرکت را بالا ببرید.

 

برای بررسی ویژگی‌های دستگاه ردیاب افرا به بخش «محصولات» مراجعه کنید. 

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام