در بسیاری از موارد، عزیزان ما به تنهایی به سفر می روند و این سفر برای ما نگرانی هایی را به وجود خواهد آورد. ممکن است فرزند ما به همراه کادر مدرسه و هم کلاسی هایش به اردوی تفریحی برود یا پدر و مادر سالمندمان به سفرهای سیاحتی و زیارتی مورد علاقه شان بروند. آژانس های مسافرتی چگونه می توانند اعتماد مشتریان را جلب کنند و آرامش خاطر را به آن ها هدیه کنند؟

 

آژانس های مسافرتی می توانند با استفاده از سیستم های ردیاب شخصی جی پی اس (GPS) به خانواده مسافران خود این اطمینان را بدهند که در صورت بروز هر گونه مشکلی برای مسافر و جدا شدن او از تور مسافرتی، شخص به راحتی قابل ردیابی است و در کمترین زمان ممکن به گروه باز خواهد گشت. این ردیاب ها به سالمندان این امکان را می دهد که در سفر آزادی کافی برای گردش به تنهایی را داشته باشند و بیشتر از سفر خود لذت ببرند. مدارس نیز می توانند در اردوهای تفریحی خود از سیستم های ردیاب جی پی اس برای کنترل دانش آموزان استفاده کنند. با استفاده از سیستم های ردیاب شخصی جی پی اس، سنگینی بار مسئولیت مراقبت از دانش آموزان بر دوش مسئولان مدرسه کمتر شده و اردوها آسان تر برگزار می شوند.

 

به طور کلی استفاده از سیستم های ردیاب شخصی جی پی اس موجب علاقه بیشتر سالمندان به شرکت در تورهای مسافرتی و گذراندن دوران بازنشستگی شادتر می شود. همچنین این سیستم ها به توریست ها این امکان را می دهد که با آزادی بیشتر و اطمینان خاطر و بدون ترس از گم شدن در شهر قدم بزنند.

 

استفاده از ردیاب های شخصی برای شرکت های هواپیمایی و توریستی یک مزیت فوق العاده محسوب می شود. جلب اعتماد مشتریان به سادگی حاصل نمی شود اما ردیاب های شخصی این امر را ساده می کنند.

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام