شغل برخی از کارمندان ایجاب می کند که خارج از دفتر کار باشند. کارمندانی مانند بازاریاب‌ها و راننده‌ها عموما در خارج از دفتر کار هستند و عملکرد صحیح آن‌ها تاثیر بسزایی در راندمان شغلی و سود کارفرمایان خواهد داشت. این کارمندان ممکن است احساس آزادی بیشتری داشته باشند به همین دلیل، کارفرمایان بیشتر نگران وضعیت آن‌ها هستند.

 

دقت، راحتی کارکرد و عملکرد صحیح در هر لحظه از ویژگی‌های ردیاب‌های شخصی جی پی اس (GPS) هستند که کارفرمایان را به استفاده از آن‌ها جذب می کنند و کارفرمایان با اتکا به آن‌ها می توانند از وضعیت لحظه‌ای کارمندانشان آگاه شوند. کارفرمایان برای افزایش راندمان کاری، اطلاع از عملکرد کارمندان، تشویق و توبیخ کردن به جا و تعیین حقوق عادلانه می توانند از ردیاب‌های شخصی استفاده کنند.

 

ردیابی کردن کارمندان و اطلاع از محل دقیق آن‌ها از طریق ردیاب‌های شخصی جی پی اس مزایای زیر را برای کارفرمایان و کسب و کار آن‌ها دارد:

 

  • توجه کارمندان به این نکته که همواره تحت نظارت هستند و در نتیجه عملکرد مناسب آن ها.
  • نظارت بر اضافه کاری کارمندان و تعیین حقوق مناسب برای آن ها.
  • کنترل اینکه آیا کارمندان اصول ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت می کنند یا خیر.
  • اطلاع از اینکه زمان بندی انجام کارها طبق سیاست‌های شرکت انجام می شود.

 

توجه داشته باشید که بهتر است بدون اطلاع کارمند او را ردیابی نکنید. می توانید هنگام استخدام به کارمند اطلاع دهید که ردیابی کردن کارمندان از ملزومات کسب و کار شماست و این ردیابی برای پیشرفت کسب و کار صورت می گیرد و سود آن نه تنها به کارفرما، بلکه به همه کارمندان شرکت می رسد. هنگامی که کارمندان بدانند توسط ردیاب شخصی تحت کنترل هستند، کار خود را در چارچوب مقررات انجام می دهند و بازدهی کار آن‌ها افزایش می یابد. همچنین کارمندان با انگیزه بیشتری به انجام کارها می پردازند زیرا می دانند سیستم ردیاب شخصی به کارفرما این امکان را می دهد که تشویق‌ها و حقوق کارمندان را عادلانه تعیین نماید.

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام