مقایسه کیفی بین ردیاب خودروی تلتونیکا و  ردیاب خودروی افرا مدل DS-PRO

 

با رونمایی از ردیاب خودروی مدل DS-PRO توسط شرکت افرا، سؤال مهمی پیش می آید و آن این است که این ردیاب ایرانی چگونه به رقابت با رقبای بین المللی خود خواهد پرداخت. برای پاسخگویی به این سؤال، به مقایسه این مدل ردیاب با ردیاب های شرکت تلتونیکا که یکی از پیشگامان و نوآوران این عرصه است، می پردازیم.

در این مقایسه ردیاب ماشین مدل FM5500 که جدیدترین و بهترین ردیاب خودروی تولید شده توسط شرکت چندملیتی تلتونیکا است را در کنار ردیاب مدل DS-PRO شرکت افرا قرار داده ایم. 

در ابتدا با نگاهی اجمالی بر ویژگی ها و مشخصات کمی و کیفی این دو محصول شباهت های زیادی به چشم می خوردند، برخی از این شباهت ها عبارتند از:

  • امکان ردیابی با هرنوع وسیله ی نقلیه با تغذیه 12 ولت
  • قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت
  • مکالمه صوتی دو طرفه
  • ذخیره سازی موقعیت ها در شرایط عدم پوشش GPRS
  • کنترل خودرو با پیامک
  • امکان تعریف محدوده های جغرافیایی مختلف
  • کنترل سرعت و هشدار هنگام تجاوز از سرعت مجاز
  • امکان گرفتن گزارش های مدیریتی مانند مسیرهای پیموده شده و سرعت های مختلف خودرو در گذشته
  • گارانتی تعویض یکساله دستگاه

با وجود همه ی این شباهت ها، این تفاوت ها و ویژگی های منحصر بفرد ردیاب افراست که حقیقت را برای ما بیش از پیش روشن و تصمیم گیری را ساده خواهد کرد. در اینجا به مهمترین ویژگی های متمایز این محصول اشاره می کنیم.

میزان عملکرد این ردیاب با باطری داخلی خود 18 ساعت است که این زمان در ردیاب شرکت تلتونیکا فقط 6 ساعت است.

خاموش کردن از طریق تلفن ثابت یکی دیگر از ویژگی های ردیاب شرکت افراست که در محصول تلتونیکا وجود ندارد.

به پشتوانه اینکه کلیه بخش های این سامانه درون کشور طراحی و ساخته شده،‌ امنیت اطلاعات سازمان ها در سطح بالایی حفظ خواهد شد و هیچگونه اطلاعاتی از محدوده سازمان خارج نمی شود.

امکان برقراری ارتباط یک طرفه، هشدار هنگام نقص فنی، محاسبه تقریبی مصرف سوخت خودرو، قابلیت شارژ سیم کارت اعتباری از راه دور و امکان گزارش گیری در Excel از دیگر ویژگی های متمایزکننده ردیاب افرا از سایر رقباست.

 

اما در آخر تیر خلاص شرکت افرا برای برتری بی چون و چرای خود نسبت به رقیب سرسختش امکان سفارشی سازی(Customization) سخت افزارها و نرم افزارهای خود است. با توجه به اینکه دانش فنی کلیه مراحل طراحی و ساخت دستگاه ردیاب توسط متخصصین این گروه تدوین شده و به مرحله اجرا رسیده، امکان افزایش قابلیت های جدید و کیفیت بالاتر به درخواست همه بخش های مشتریان میسر خواهد بود. لازم به ذکر است که این امکان برای هیچ یک از رقبای خارجی تا این حد فراهم نیست.

همه مزایای گفته شده در کنار قیمت بسیار مناسب این محصول که حدود 100 هزارتومان ارزانتر از سایر دستگاه های مشابه است باعث شده تا اشخاص حقیقی و سازمان های خصوصی و دولتی بسیاری جزء مشتریان وفادار شرکت افرا باشند.

شرکت افرا بزرگترین تولید کننده صنعتی سازنده ردیاب خودرو و ردیاب شخصی در کشور است، برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام