فرقی نمی کند شما یک اسب گران قیمت دارید یا یک پرنده با ارزش یا حتی یک سگ باهوش، همواره احتمال مفقود شدن، فرار کردن و حتی سرقت آن ها وجود خواهد داشت. توجه به این نکته ضروری است که حیوانات هر چقدر هم وفادار و باهوش باشند، بسیار بعید است که در صورت مفقود شدن، بتوانند نزد صاحبشان بازگردند. آمارهای موجود نشان می دهد سالانه 10 میلیون حیوان خانگی مفقود می شوند و هیچ وقت باز نمی گردند. این معضل با توجه به رشد روزافزون علاقمندان به نگهداری از حیوانات خانگی در کشورمان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. همچنین افرادی که به پرورش و نگه داری حیوانات اهلی مانند اسب و پرندگان دست آموز می پردازند همواره نگران مفقود شدن آن ها هستند.

ردیاب جی پی اس به شما این امکان را می دهد که همواره از موقعیت مکانی حیوان خانگی خود آگاه باشید و از آرامش ذهنی کاملی برخوردار شوید. می توانید با آسودگی کامل همراه سگ خود به پارک ها یا اماکن تفریحی بروید و در جای مناسب قلاده سگ خود را باز کرده و اجازه پرسه زدن به او بدهید. فقط کافیست قبل از این کار ردیاب جی پی اس را به آن متصل کرده و با گوشی تلفن همراه موقعیتش را کنترل کنید.

همچنین افرادی که به پرورش و نگهداری حیوانات اهلی مانند اسب و پرندگان دست آموز که بسیار با ارزش هستند، می پردازند می توانند به راحتی با استفاده از ردیاب جی پی اس افرا از ضررهای مالی جبران ناپذیری جلوگیری کنند.

شما می توانید از طریق نرم افزار مربوط به ردیاب جی پی اس با صرف فقط چند ثانیه با تلفن همراه، تبلت یا لپ تاپ خود، محدوده جغرافیایی مورد نظرتان را روی نقشه تعریف کنید. به محض خارج شدن حیوان خانگی تان از این محدوده به شما هشدار داده می شود و به سرعت می توانید اقدام مناسب را انجام دهید.

 

 

ردیاب شخصی افرا به دلیل وزن بسیار کم و اندازه بسیارکوچکی که دارد می تواند به سادگی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین قیمت پایین این ردیاب به شما این امکان را می دهد تا با صرف هزینه اندک بتوانید امنیت و آرامش ذهنی بسیار با ارزش تری را بدست آورید.

برای آشنایی بیشتر با ردیاب شخصی و دیگر محصولات گروه فناوری افرا به اینجا مراجعه کنید.

 

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام