با کلیک بر روی 1+ ما را محبوب کنید

حضور گروه فناوري افرا در نخستين نمايشگاه شرکت هاي دانش بنيان برق، الکترونيک و فناوري اطلاعات

 

در اين نمايشگاه که به همت مرکز پژوهش هاي صنعت الکترونيک برگزار خواهد شد از بين حدود 1200 شرکت مرتبط با حوزه هاي برق، الکترونيک و فناوري اطلاعات حدود 100 شرکت برتر حضور دارند که گلچيني از بهترين شرکت هاي دانش بنيان کشور بوده و نماد واقعي سطح علم و فناوري کشور مي باشد. اين نمايشگاه در 3 سالن برگزار مي شود و گروه فناوري افرا به دليل دارا بودن سوابق روشن و ظرفيت هاي بالا؛ در بخش ورودي "سالن ويژه" مستقر مي باشد. برخي حاميان اين نمايشگاه عبارتند از معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، وزارت خانه هاي نفت، ارتباطات و فناوري اطلاعات، نيرو، بهداشت و درمان و آموزش پزشکي.

اين نمايشگاه در کنار خود طيفي از شرکت هاي خدمات فناوري را نيز جهت خدمات دهي به شرکت هاي دانش بنيان پيش بيني نموده است. به طور مثال مي توان به شرکت هاي بازاريابي و تجاري سازي، شرکت هاي سرمايه گذاري، شرکت هاي مديريت صادرات، صندوق هاي تسهيلات و ضمانت فناوري اشاره کرد.

گروه فناوري افرا از همه مشتريان، سرمايه گذاران و متقاضيان استفاده از محصولات حوزه هوشمندسازي و سامانه هاي رديابي دعوت مي نمايد تا از غرفه ما ديدن فرمايند.

تاريخ برگزاري: 12 الي 16 مرداد 96

ساعت بازديد: 9 الي 19

مکان نمايشگاه: تهران، بزرگراه چمران جنوب، نرسيده به پل گيشا، محل دائمي نمايشگاه هاي شهرداري تهران، سالن گلستان 

 

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام