مزایای استفاده از دستگاه های ردیاب برای کودکان و نوجوانان

 

والدين رسالت خطيري بر دوش دارند و بايد تصميم هاي دشواري بگيرند. فرزندشان بايد چه غذايي بخورد، چه لباسي بپوشد، کي و کجا بازي کند، چگونه بايد با او صحبت کرد و چه چيزهايي را بايد خودش تجربه کند؟ والدين اين مسئوليت را دارند که يک زندگي شاد و بي عيب و نقص را براي فرزندان خود مهيا کنند و در عين حال نبايد از امنيت و سلامت جسم و روح آنها غافل شوند و اجازه ندهند کسي به آنها صدمه بزند. کار چندان ساده اي نيست و گهگاه غيرممکن و دست نيافتني به نظر مي‌رسد. خوشبختانه اين روزها به کمک والدين آمده و راهکارهاي بسياري پيش روي آنها قرار داده تا به وظايف خود به بهترين شکل عمل کنند. نبايد اين واقعيت را ناديده گرفت که زندگي مي‌تواند تيره و هراسناک شود اما پدر و مادرها مي‌توانند به لطف تکنولوژي هاي امروزي کنترل اوضاع را به دست گيرند. در دو دهه اخير ردياب هاي شخصي توانسته اند محبوبيت چشمگيري به دست آورند، يک تکنيک هوشمندانه، سريع و قابل انعطاف. کافيست وارد حساب کاربري خود شده و روي يک دکمه کليک کنند تا فرزندانشان را تحت نظر بگيرند. با وجود ردياب هاي شخصي ديگر نيازي نيست از ديد فرزندتان يک پدر يا مادر مستبد، مداخله جو و حساس جلوه کنيد و در آن واحد مي‌توانيد از امنيت کودک خود آسوده خاطر باشيد. در ادامه قصد داريم شما را با برخي از مزاياي ردياب هاي شخصي آشنا کنيم، ردياب هايي که به ياريتان مي‌آيند تا از فرزند دلبند خود محافظت کنيد و در عين حال احساسات و عواطف خود را کنترل کرده و خود دار باشيد.

 

 

کاهش استرس و نگراني

والدين مي‌دانند که تحت نظر گرفتن فرزندان اقدامي پيشگيرانه محسوب مي‌شود. اتفاقات ناگوار و وحشتناکي در کمين کودکان و نوجوانان است و ترس از آدم ربايي لحظه اي شما را رها نخواهد کرد، گرچه چنين آماري خيلي زياد و نگران کننده نيست اما پيشگيري کردن از چنين حوادثي يک حرکت خردمندانه است. در اغلب موارد والدين براي رسيدن به آسايش خيال به ردياب هاي شخصي روي مي‌آورند، چنين رويکردي کاملاً منطقي و قابل درک است و بي ترديد احساس امنيت و آرامش را براي آن ها به ارمغان مي‌آورد. از سوي ديگر با وجود اين تکنولوژي فرزندان مي‌توانند احساس استقلال کنند و اين يک موقعيت برنده – برنده است.

 

سريع و بي وقفه واکنش نشان دادن

اگر حس کنيد که فرزندتان در معرض خطر است با کمک ردياب مي‌توانيد محل دقيق او را مشخص کنيد. در چنين حالتي شما مي‌توانيد بي هيچ تعللي نسبت به شرايط موجود واکنش نشان دهيد؛ مي‌توانيد خود اقدام کنيد و به محل مورد نظر برويد يا از دوستان و بستگانتان کمک بخواهيد يا به پليس زنگ بزنيد. مي‌توانيد با استفاده از برنامه ها و گجت هاي ردياب بررسي کنيد و ببينيد فرزندتان به شما راست مي‌گويد که کجا مي‌رود يا نه؟

 

امن و بي خطر شدن رفت و آمدها

فرزندان در سن نوجواني و بلوغ دوست دارند احساس استقلال کنند که اين مسئله براي سالم رشد کردن آن ها الزامي و اجتناب ناپذير است. پس بايد به اين درک برسند که ردياب قرار نيست صرفاً نقش يک جاسوس و خبرچين را ايفا کند. ممکن است شما به فرزندتان کاملاً اعتماد داشته باشيد، يک سر سوزن به او شک نکنيد و از صميم قلب باور داشته باشيد که آنها هيچ گاه حد و مرزها و قوانين شما را زير پا نگذارند.  با اين حال يک ردياب مي‌تواند به دردتان بخورد تا ببينيد فرزندتان کي راه افتاده و حواستان باشد مبادا در طول راه خطري او را تهديد کند.

 

حفظ نظم و انضباط خانوادگي

وقتي مي‌خواهيد فرزندان را مجاب به تبعيت از قوانين و حد و مرزهاي خانوادگي کنيد، ردياب مي‌تواند وسيله اي مفيد و ارزشمند باشد. اين دستگاه مي‌تواند در کمال عدالت و منطق اختلاف ها و سوء تفاهم ها را بر طرف کند؛

فرزندان مي‌توانند مستقل بودن را تمرين کنند اما بايد براي حفظ امنيت خود ردياب را همراه داشته باشند. اين روش خيلي بهتر از آن است که بخواهيد با زور حرف خود را به کرسي بنشانيد و نقش يک پدر يا مادر ديکتاتور را ايفا کنيد، به علاوه نوجواني که خوش رفتاري کرده لياقت آزادي هاي بيشتر را دارند. دوران نوجواني يک برهه بسيار حساس و مهم در زندگي هر فردي است؛ آنها مي خواهند خود را بشناسند و براي اين کار به يک حريم شخصي و زمان نياز دارند.

 

چگونه مي‌توان دستگاه ها و برنامه هاي ردياب خوب و با کيفيتي پيدا کرد؟

بهترين راه براي يافتن يک ردياب قابل اعتماد اين است که به صورت آنلاين جستجو کرده و توليدکننده اي را بيابيد که بيشترين ديدگاه ها و نقطه نظرات مثبت را از سوي کاربران و مشتريان دريافت کرده باشند. پيش از اقدام به خريد تصميم بگيريد که ردياب مورد نظر شما بايد چه ويژگي ها و کاربردهايي داشته باشد، در اين صورت گزينه هاي پيش رويتان کمتر خواهد شد. برندهاي بسيار خوب و درجه يکي هستند که اين تکنولوژي را عرضه مي کنند اما بهتر است شرکتي را برگزينيد که در اين عرصه نام و آوازه خوبي دارند چه در دنياي آنلاين چه در دنياي واقعي. ردياب هاي ما آسايش خاطر را به شما هديه مي‌دهند و امنيت فرزند دلبندتان را تضمين مي‌کنند.

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام