مهندس سعید راشدی، مدیر عامل گروه فناوری افرا، در بزرگ ترین رویداد مدیریتی کشور به عنوان «مدیر شایسته ملی» برگزیده شد و تندیس این همایش به ایشان تعلق گرفت.

 

اجلاس مدیر شایسته ملی با شعار استقرار نظام شایستگی در سازمان ها ، رهبری و رفتار سازمانی، مدیریت صنعت و تجارت در شرایط متفاوت زمانی و اقتصادی و همچنین بررسی تجارب مدیریتی با حضور مدیران وزارتخانه ها ، ارگان ها ، سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در عرصه اقتصاد و مؤسسات و نهادهای مالی از جمله بانک ها ، مؤسسات اعتباری و شرکت های بیمه روز هفتم مرداد ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

 

در این همایش از مدیر عامل گروه فناوری افرا به دلیل تعالی منابع انسانی، نوآوری و خلاقیت، اثر بخشی و تفکر استراتژیک که از محورهای اصلی این همایش نیز بود، تقدیر به عمل آمد و تندیس «مدیر شایسته ملی» به ایشان اهداء شد.

 

این اجلاس با هدف بررسی نتایج مورد انتظار استقرار شایسته سالاری در بنگاه های اقتصادی ایران ،  ارائه دستاوردهای پژوهشی محققان و پژوهشگران مدیریت در خصوص راهکارهای جایگزینی نظام مدیریت مبتنی بر علوم روز مدیریت به جای مدیریت سنتی، تبیین ابعاد مختلف مدیریت جهادی با حضور صاحب نظران و اساتید مدیریت، ارج نهادن به تجربیات بزرگان و پیشکسوتان مدیریت ایران، فرصت ارتباط مستقیم بین مدیران ارشد مجموعه های توانمند دولتی و خصوصی و زمینه سازی جهت افزایش سهم بخش خصوصی در مدیریت کلان اقتصادی با حمایت انجمن مدیریت ایران تشکیل شده است.

 

 

 

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام