گروه فناوری افرا معتقد است که شما حق دارید قبل از خرید محصولات افرا تجربه کار کردن با آن ها را داشته باشید. شما می توانید فقط به گفته های ما اکتفا نکنید و از نزدیک با سیستم ردیابی افرا آشنا شوید.

بر همین اساس امکانی را فراهم کردیم تا از نزدیک با سیستم ردیاب افرا کار کنید و بیشتر و و اقعی تر با ویژگی ها و عملکرد آن آشنا شوید.

از طریق دموی آنلاین سایت افرا، شما می توانید اطلاعات مربوط به چهار ماشینی را که ردیاب بر روی آن ها نصب شده است، ملاحظه کنید. به راحتی قادر خواهید بود تاریخچه حرکت آن خودروها را ببینید و گزارش های مختلفی از جمله سرعت و مسافت پیموده شده را بگیرید. همچنین می توانید با استفاده از قابلیت های دیگر این دمو، ‌فاصله بین دو نقطه بر روی نقشه را ببینید یا هر نقطه ای را که می خواهید برچسب گذاری کنید.

برای وارد شدن به این دمو و کار با آن، به  قسمت پنل ردیابی بروید و از بخش سامانه ردیابی خودرو، نام کاربری و کلمه عبور زیر را وارد کنید و با ویژگی ها و قابلیت های سیستم ردیابی افرا آشنا شوید.

نام کاربری: 4443332221

کلمه عبور: 4321

 

گروه فناوری افرا

فروشگاه

اطلاعات تماس

تهران- خيابان (ويلا) استاد نجات الهي، بين سميه و طالقاني، کوچه باقري، پلاک 7
تلفن : 4376 - 021
تلفن : 88922962-021 ( 40 خط )
ایمیل: info@afra-tech.ir
ما را به اشتراک بگذارید

ردیابی تخصص ماست

این گروه فعالیت خود را با محوریت تبدیل ایده به پدیده از سال 1389 به صورت رسمی در زمینه های اصلی هوشمند سازی و تولید تجهیزات ردیابی شروع نموده است و بحمدالله تا امروز توانسته گام های بلندی در عرصه خودکفایی ایران اسلامی بردارد.

ارسال پیام